Митці Черкащини отримуватимуть премію імені Данила Нарбута

Четверо художників із Черкащини отримуватимуть обласну премію імені Данила Нарбута. Таке рішення сьогодні ухвалила конкурсна комісія.

Премію традиційно призначають у двох номінація. Зокрема, серед професійних художників та учнів мистецьких шкіл, гуртків і студій образотворчого мистецтва.

Цьогоріч її отримуватиме знаний художник області Віктор Олексенко. А також Анастасія Педченко, вихованка Драбівської дитячої школи  мистецтв, Юлія Хандій та Даніїл Москаленко, учні Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута.

Як розповів заступник очільника області Олександр Шамрай, загалом цьогоріч до конкурсної комісії було подано 9 пропозицій від художників області та 28 дитячих робіт.

– Кожна робота особлива та майстерна, – наголосив він. – Попри виклики часу, мистецтво в області продовжує розвиватися. Роботи наших претендентів на премію тому підтвердження. Сильно, про актуальне, про українців.

Додамо, що обласна премія імені Данила Нарбута призначається з 1998 року. Зазвичай її вручення проводять не пізніше другої неділі жовтня до Дня художника.