#місце_сильних: на Черкащині розвивають логістичне підприємство з мільйонними інвестиціями

За неповний рік запустили виробництво з ремонту залізничних вагонів і створили понад сотню нових робочих місць. Ідеться про одне з підприємств Черкаського району. Ознайомився з його роботою заступник очільника області Олександр Турченяк.

Це підприємство є частиною великої української логістичної компанії. Натепер обслуговує потреби корпорації. Утім у планах керівництва підприємства, яке зареєстроване на Черкащині, розширювати коло клієнтів.

– Розвиток свого підприємства ми розпочали з листопада минулого року, однак запустили виробничі потужності уже після початку вторгнення, – розповів директор виробництва. – Зараз ми оновлюємо обладнання, закуповуємо нове. Плануємо збільшувати штат робітників, маємо конкурентну зарплатню.

Як зауважив заступник очільника Черкащини, комфортне бізнес-середовище є одним із пріоритетів обласної влади. 

– Для нас важливо забезпечити комфортні умови роботи на Черкащині для підприємців, бути з ними в постійній комунікації, – відзначив Олександр Турченяк. – Адже йдеться про економічну стабільність регіону та країни в цілому. Завдяки нашим ЗСУ ми маємо змогу тримати економічний фронт. Водночас підприємці нашої області щоденно доводять, що Черкащина – по-справжньому місце сильних. Вони не лише стабілізували роботу своїх підприємств від початку повномасштабної війни, а й розвивають їх. 

Додамо, що на Черкащину вже релокувалися 38 підприємств із регіонів, де тривають бойові дії. Ще 6 – у процесі переміщення своїх потужностей. 

Стрічка новин