«Ми докладаємо максимум зусиль для організації святкування Рош га-Шана належним чином», – Олександр Скічко

Умань активно готується до паломництва хасидів на святкування Рош га-Шана. Напередодні голова Черкаської ОДА Олександр Скічко зустрівся із представниками Посольства США в Україні та Міністерства охорони здоров’я України.

«Ми докладаємо максимум зусиль для організації святкувань належним чином. Вважаю, що в цьому питанні повинен бути комплексний підхід. А тому ми напрацьовуємо єдиний механізм, який можна буде застосувати щороку. Це стосується і реагування на незаконні будівництва в районі паломництва, і вивезення звідти сміття, і контролю якості продуктів харчування, і надання меддопомоги та забезпечення правопорядку», – розповів очільник області.

Натепер питання №1 – убезпечити як місцевих жителів, так і паломників від COVID-19, говорить Олександр Скічко. Для цього ще кілька місяців тому в Умані посилили вакцинальну кампанію. Також визначені лікарні для надання допомоги хворим на коронавірус, наявні потрібні медикаменти.

«Дякую нашим партнерам за активну співпрацю в організації належної підготовки до святкування Рош га-Шана», – сказав Олександр Скічко.

Стрічка новин