Майже пів сотні медичних фахівців поповнили штат Уманської ЦРЛ

14 лікарів, 19 медичних сестер та 16 інтернів – загалом 49 медичних фахівців поповнили колектив Уманської центральної районної лікарні. За ініціативи голови Уманської РДА Світлани Волошенюк 14 серпня для них провели посвяту в професію.

Загалом з початку 2020 року КНП «Уманська центральна районна лікарня» прийняло в свої ряди 58 нових працівників. Директор лікарні Інна Добрянська у вітальному слові зауважила: «Завдяки щоденній величезній роботі медичних працівників вдається ростити здорове і міцне покоління. В сьогоднішніх умовах на наших плечах ще більше відповідальності. Але я вірю в кожного з вас».

Кожен молодий спеціаліст отримав подарунки. Також вони урочисто принесли Клятву Лікаря України, зобов’язавшись завжди стояти на варті щасливого і здорового майбутнього кожного українця.