Майже 2 млн гривень надійшло до бюджетів Черкащини за надані адмінпослуги з питань ведення Державного земельного кадастру

Протягом січня – вересня Держгеокадастр Черкаської області надав 33180 адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК), із яких 15785 (47,6%) – безоплатно.

Найчастіше цього року фізичні й юридичні особи зверталися щодо державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягів із ДЗК – 11549 послуг, які надано безоплатно.

Водночас за 17395 адміністративних послуг, які потребували оплати, фахівці Держгеокадастру області спрямували до бюджетів майже 2 млн грн. Найбільше коштів сплачено за отримання відомостей із Державного земельного кадастру – 1,4 млн гривень.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області