Лісівники Черкащини вже сплатили 559 млн грн податків і зборів

Протягом 10-ти місяців 2022 року лісівники Черкащини сплатили 559 млн грн податків і зборів, що на 39% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Фахівці лісової галузі Черкащини в умовах воєнного стану працюють в посиленому режимі, виконують поставлені завдання та справно наповнюють податками бюджети.

Із зібраних коштів до державного бюджету сплачено 349,5 млн грн, до місцевих – 119,3 млн грн, єдиного соціального внеску – 90,5 млн грн.
Основну питому вагу в сумі сплачених податків та зборів становить податок на додану вартість – 34% (191,6 млн грн), податок на доходи фізичних осіб – 15% (86 млн грн), рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 7% (39,9 млн грн).

Загальна сума сплачених податків, зборів і обов`язкових платежів становить 46% від отриманого чистого доходу від реалізації продукції.

За інформацією обласного управління мисливського та лісового господарства