Лісівники Черкащини у грудні провели майже 230 «ялинкових» рейдів

Протягом грудня на Черкащині тривала операція «Новорічна ялинка» для запобігання проявам незаконних рубок у хвойних насадженнях. Загалом в ході перевірок та рейдів в межах області лісівники склали 10 протоколів на «ялинкових порушників» (незаконно зрубано 10 ялинок). Сума накладених штрафів та збитків складає 10,7 тис. грн.

У кожному держлісгоспі посилено охороняли спеціальні ялинкові плантації та хвойні молоді насадження – працівники державної лісової охорони цілодобово чатували на нелегальних заготівельників ялинок.

Охорону лісових масивів, чергування на автошляхах, роз’яснювальну роботу здійснювали 67 бригад працівників лісового господарства. Було здійснено 228 рейдів з охорони  хвойних насаджень на території держлісфонду.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства