Лісівники Черкащини сплатили 345 мільйонів гривень податків і зборів

Лісівники Черкащини в умовах воєнного стану працюють в посиленому режимі, виконують поставлені завдання та справно наповнюють податками бюджети. Протягом першого півріччя 2022 року держлісгоспами Черкаського ОУЛМГ до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду сплачено 345,49 млн грн податків та зборів (на 57% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року).

З цих коштів до державного бюджету сплачено 229,89 млн грн, до місцевих – 115, 6 млн грн, єдиного соціального внеску – 48,13 млн грн.

Основну питому вагу в сумі сплачених податків та зборів становить податок на додану вартість – 32% (110,05 млн грн), податок на доходи фізичних осіб – 14% (45,27 млн грн), рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 8% (26,53 млн грн).

Загальна сума сплачених податків, зборів і обов`язкових платежів становить 46% від отриманого чистого доходу від реалізації продукції.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства