Команда робототехніків з Черкас стала чемпіоном ROBOTICA+ROBOfirst

За 4 роки існування команди BrainsON КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради», її скарбничка перемог, а їх  понад 50,  поповнилася  черговими нагородами. Робототехніки стали чемпіонами Всеукраїнського фестивалю з робототехніки FIRST ROBOTICA+ROBOfirst. Змагання відбулися 29-30 травня 2021 року у Києв, інформують в управлінні освіти і науки ОДА.

Першого дня фестивалю команда BrainsON виборола низку призових місць:

1 місце – Сумо дистанційне (Будник Анатолій)

1 місце –Сумо автономне (Зайченко Антон)

2 місце – Сумо автономнее (Багацький Максим)

1 місце – Слалом швидкісний спеціальний (Гуля Дар’я)

3 місце – слалом швидкісний (Харитич Анна)

Перемога в номінації «Найкраща командна модель» – команда маленьких чемпіонів «Green Energy» у складі: Данилевський Святослав, Леус Дар’я, Боєчко Данііл, Дорошенко Варвара, Лимар Лев.

Перемога в номінації «Найманевриніший робот» в категорії WRO Wedo 2.0 – команда «Green Energy» у складі: Гурба Валентин та Капля Злата.

Та найбільшою радістю став фінальний день змагань. Команда закладу  BrainsON стала абсолютним чемпіоном FIRST Lego Leagua 2021 та здобула ІІІ місце у грі роботів.