Кілька рад на Черкащині змінили свої назви

Дві місцеві ради в області змінили свої назви. Це пов’язано з перейменуванням населених пунктів. Про це інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОВА.

Йдеться про ради у Звенигородському районі. Відтепер Ватутінська міська рада – Бачагевська міська рада. А Катеринопільська селищна рада – Калинопільська селищна рада. Такі ж зміни внесено і до назв виконавчих комітетів цих рад.

Окрім цього, невдовзі очікується аналогічне рішення щодо перейменування Червонослобідської сільської ради Черкаського району.

Нагадаємо,  відповідно до постанови Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», у Черкаській області перейменовано 10 населених пунктів. Зокрема:

•   місто Ватутіне Звенигородського району на місто Багачеве;
  •   село Гудзівка Звенигородського району на село Ґудзівка;
  •   селище Катеринопіль Звенигородського району на селище Калинопіль;
  •   село Кантакузівка Золотоніського району на село Мировичі;
  •   село Новомиколаївка Золотоніського району на село Осавульське;
  •   село Перше Травня Золотоніського району на село Компанійське;
  •   село Першотравневе Золотоніського району на село Новий Коврай;
  •   село Іванівка Черкаського району на село Яничі;
  •   село Первомайське Черкаського району на село Соснове;
  •   село Червона Слобода Черкаського району на село Слобода.