Інтернатним закладам області передали масштабну підтримку

Зимовий одяг, матраци, засоби гігієни та інше необхідне. Сто тонн гуманітарної допомоги передала Черкащині Міжнародна організація з міграції в Україні. Отримане вже розвантажили інтернатним закладам області. Про це повідомила перша заступниця начальника ОВА Наталія Кравченко.

Загальна вартість отриманого становить майже 6 млн грн. Область отримала близько 5 тис. матраців, 1,7 тис. памперсів, 2,3 тис. акумуляторних ламп і майже тисячу комплектів зимових речей.

– Це надпотужний вантаж підтримки, який отримала Черкащина від благодійників, – наголосила Наталія Кравченко. – Завдяки підтримці МОМ, ми забезпечимо нагальні потреби наших мешканців інтернатних закладів. Ми плідно співпрацюємо з цією організацією, вже отримували від них допомогу. Однак це поки що найбільший вантаж від благодійників. Дякуємо за підтримку та дружнє плече. Цінуємо!

Відзначимо, нині в інтернатних закладах Черкащини проживає 2429 осіб похилого віку та з інвалідністю. Із них – 396 ВПО, які переміщені з Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської областей.