Ігор Табурець про результати міжнародного економічного форуму (ПРЯМА МОВА)

Черкащина – територія співпраці!

Маємо щоденне завдання – працювати на економіку країни, відповідно посилювати її обороноздатність.

Як це робити найбільш результативно, ми в деталях говорили на Черкаському міжнародному економічному форумі-2023. Дуже цікава комунікація з підприємцями й експертами.

Наша країна зіштовхнулася з надзвичайно складними викликами. Водночас ми маємо шанс стати ще сильнішими та конкурентоспроможнішими. І тут я очікую змін. У структурі економіки, в роботі з інвесторами, в підходах до співпраці з громадами. Черкащина – аграрний регіон. Наш перспективний курс – на переробку.

Цілком очевидно, що сьогодні є запит на науково місткі технології у всіх сферах господарювання. І ми готові запропонувати умови для розвитку цього напряму. Один із інструментів – створення промислових парків. У нас є кілька готових пропозицій для реалізації в короткій перспективі.

Громади, які будуть боротися за інвестора, мають йти на зустрічні інвестиції. У цьому шанс для України та Черкащини. І я буду всіляко заохочувати такі громади створювати стратегії розвитку, розвивати інфраструктуру, залучати інвесторів. Навіть зараз, під час війни.

Надважливим є питання реінтеграції та реабілітації наших ветеранів. Держава розробляє ветеранську рамку. Міністерства і відомства її реалізовують, регіони та громади створюють власні програми роботи з ветеранами. І все це посилюється свідомою позицією бізнесу. Тільки так працюють наскрізні ветеранські політики. Тільки так ми збережемо цей потенціал для України.

Наостанок перші практичні результати форуму. Підписали меморандум з EFI Group. Ця компанія вже має завод із виробництва меду в області. Тепер має намір збудувати ще одне переробне підприємство в нас наступного року. Також разом із потужними гравцями ринку ми об’єднуємось довкола проекту «Черкаська індустріальна економіка».

Тож далі неодмінно буде!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин