Громадськість долучилася до розроблення плану стратегії безбар’єрності на Черкащині

У Черкаській ОДА продовжують працювати над планом стратегії безбар’єрності в області. Під керівництвом заступниці голови Черкаської ОДА Галини Колосюк відбулася нарада з представниками громадських організацій регіону, які натомість висловили свої пропозиції та бачення стратегії.

До наради долучилася уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Мураткіна.

«Зараз ми закладаємо підвалини безбар’єрної України. Безбар’єрність – це не про захист прав когось, це права кожного на повноцінне життя. Безбар’єрність – це не лише про людей із інвалідністю. У фокусі безбар’єрних рішень ми працюємо з різними соціальними групами: жінки, діти та дорослі з інвалідністю, молодь, батьки з маленькими дітьми, літні люди. Тому для того, щоб створити безбар’єрність, дуже важливо залучати громадськість», – сказала Тетяна Мураткіна.

Галина Колосюк розповіла, що в Черкаській ОДА вже напрацювали план стратегії безбар’єрності в області. Тепер важливо заслухати і взяти до уваги пропозиції та зауваження представників громадськості, які опікуються питанням безбар’єрності.

«Ми підтримуємо ініціативу першої леді Олени Зеленської і хочемо, щоб Черкащина була по-справжньому безбар’єрною», – сказала заступниця голови.

Усі пропозиції представників громадськості зафіксували і передали на розгляд робочої групи з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.