Голова Черкаської ОДА зустрінеться з першою леді щодо розвитку безбар’єрної архітектури

Сьогодні, 19 березня, голова Черкаської ОДА Олександр Скічко зустрінеться із Міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим, першою леді Оленою Зеленською, головами Вінницької, Донецької ОДА, а також міськими головами Вінниці й Маріуполя.

Метою зустрічі є обговорення та визначення подальших кроків щодо реалізації Всеукраїнської ініціативи «Без бар’єрів», яку заснувала дружина Президента України пані Олена Зеленська.

Сторони планують підписати Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури в Україні.

«Проблема назрівала не один рік – тисячі українців досі живуть у залежності від супроводжуючих через те, що міська інфраструктура не пристосована для людей з інвалідністю. Маємо зробити усе, щоб кардинально змінити ситуацію і дати можливість кожному почувати себе вільними, поза будь-якими бар’єрами», – зазначив Олексій Чернишов.

У документі окреслено напрямки побудови безбар’єрної України, а також практичні кейси щодо їх реалізації у містах та територіальних громадах.

Меморандум набуде чинності від моменту його підписання Сторонами та діятиме до 31 грудня 2025 року.