Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук привітав із Днем місцевого самоврядування

7 грудня відзначають День місцевого самоврядування. Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук привітав представників органів місцевого самоврядування Черкащини із професійним святом.

“Вітаю із професійним святом депутатів місцевих рад і територіальних громад, усіх працівників органів місцевого самоврядування Черкаської області.

Усі ми працюємо для покращення якості життя кожного громадянина. Реформа децентралізації спрямована на підвищення доступності послуг саме на місцях. Уже є результати спільних зусиль. Дякую за співпрацю кожному з вас, за діяльність на благо черкащан!” – звернувся Серігй Сергійчук.

Нагадаємо, 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 року №1250/200. Саме 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про місцеве самоврядування”.