ГК «Нафтогаз України» запропонувала одну з найвигідніших цін серед річних тарифних планів постачальників
Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, компанія ГК «Нафтогаз України» з 1 травня 2021 року автоматично переводить клієнтів на новий річний тарифний план – «Фіксований». Компанія запропонувала своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку. Відтак, ціна на блакитне паливо від ГК «Нафтогаз України», яку компанія встановлює з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року, дорівнює 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).
Річні тарифні плани – це ринковий спосіб забезпечити населенню страховку від сезонних цінових коливань, які клієнти відчували, наприклад, минулого року. Фіксовані цінові пропозиції постачальників захищають населення, але при цьому зберігають конкуренцію та ринку газу. У травні ГК «Нафтогаз України» зосередилася виключно на «Фіксованому» тарифному плані, щоб зберегти позицію цінового лідера та забезпечити своїм клієнтам найнижчу цін на газ протягом року. «Фіксований» тарифний план не передбачає жодних передплат. Як і раніше, клієнти мають сплатити лише за спожитий об’єм газу за фіксованою ціною до 25 числа кожного місяця. Новий тарифний план доступний для отримувачів пільг та субсидій.
ГК «Нафтогаз України» також працює над тим, щоб у червні презентувати більше пропозицій на ринку – сезонні тарифні плани та газові пакети.
ГК «Нафтогаз України» як постачальник «останньої надії» (ПОН) забезпечує газом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника. Станом на сьогодні ПОН обслуговує майже 650 тис. домогосподарств. Ціна на газ для клієнтів ПОН у травні становитиме 9.57 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Надалі такі клієнти мають обрати ринкову газову компанію та заключити з нею договір, щоб отримати вигідніші ціни. Наприклад, перейшовши вже зараз до ГК «Нафтогаз України» як до ринкового постачальника, у травні клієнт зекономить 20% на платіжці за газ. Тому закликаємо клієнтів ПОН не зволікати з обранням ринкової компанії та у найкоротші терміни подати заявку-приєднання.
Нагадуємо, подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» можна кількома зручними способами: онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24; офлайн – у відділеннях банку ПУМБ та мережі Ощадбанку. Для оформлення заявки клієнту потрібно заповнити коротку форму та надати кілька документів: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також вказати EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).
Зазначимо, що основними чинниками підвищення цін на газ в Україні є зростання ціни на природний газ у Європі – на травень вартість природного газу на європейських хабах сягнула майже 9 грн/куб.м в еквіваленті. Зростання цін є наслідком кількох чинників: по-перше, підвищеного попиту на ресурс через низьку середньомісячну температуру – цьогорічний квітень був у середньому на 3 градуси холоднішим від кліматичної норми; по-друге, низькими запасами газу (станом на 22 квітня 2021 року підземні сховища Європи заповнені лише на 29%, порівняно з 2020 роком, це удвічі менше); по-третє, росту цін на емісію СО2 у Європі.
-
17:06Бойові «пташки» для оборонців: від Черкащини передали нову допомогу
FPV-дрони та квадрокоптери. Потужне бойове підсилення передали військовим, які тримають оборону на гарячих напрямках, від Черкащини. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець. Допомогу розподілили…
17:06 -
15:49Понад 275 000 кваліфікованих працівників підготовлено для відновлення України завдяки Skills Alliance
Понад 275 000 українців, серед яких 134 000 жінок, вже пройшли якісне професійне навчання та підвищення кваліфікації в межах Skills Alliance. Про це оголосили на…
15:49 -
15:07Компенсація за зруйноване житло: Уряд спростив умови
Уряд ухвалив важливі рішення, які роблять компенсацію за знищене або пошкоджене житло більш зручною і реалістичною. Відтепер з урахуванням воєнної ситуації та складнощів, з якими…
15:07 -
13:33Все більше жінок опановують «чоловічі» професії завдяки Службі зайнятості
Жінки за кермом навантажувачів чи за пультом на виробництві — тепер це не виняток, а нова реальність. Все більше українських компаній приєднуються до експериментальної ініціативи…
13:33 -
12:05Земельний податок на Черкащині: майже 712 млн грн надійшло до місцевих бюджетів
Аграрний сектор Черкащини продовжує демонструвати стійкість та ефективність. За 6 місяців 2025 року до місцевих бюджетів надійшло 711,7 млн грн за земельний податок. Такі дані…
12:05 -
11:28На Черкащині працюють над реабілітаційними потужностями
Реабілітаційну інфраструктуру продовжують розбудовувати на Черкащині. З акцентом на безбар’єрність. Про це йшлось на зустрічі заступника начальника ОВА Антона Царюка із представницею Урядового уповноваженого з…
11:28 -
11:24Ukraine Recovery Conference: проєкти Черкащини представляють у Римі
Представники від Черкащини беруть участь у міжнародній конференції з питань відновлення України – URC2025, що проходить у Римі. На заході зібралися учасники з понад ста…
11:24 -
10:58Прозорість і підзвітність: публічні закупівлі моніторять в області
На Черкащині відслідковують публічні закупівлі, оголошені через систему Prozorro. Здійснюють це в межах діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Так, із 4 по 10 липня…
10:58 -
10:10Робочий тиждень завершується під впливом антициклону
В області п’ятниця пройде під впливом антициклону, що забезпечить суху та сонячну погоду. Про це повідомляють у Черкаському обласному центрі з гідрометеорології. На 08:00 ранку…
10:10 -
09:40Діалог влади та бізнесу: зміни на ринку підакцизних товарів
Ліцензування, ідентифікація та нові вимоги до суб’єктів господарювання на ринку підакцизних товарів. Таку тему обговорювали на черговій онлайн-зустріч у межах діяльності регіональної платформи “Діалог влади…
09:40 -
09:20Заява Президента України для ЗМІ за підсумками засідання лідерів країн – учасниць коаліції охочих
Шановні журналісти! Усі присутні! Щойно відбулася зустріч коаліції охочих, і це був сьогодні дуже широкий формат – уперше в нашій зустрічі взяли участь представники Сполучених…
09:20 -
08:45Загальні бойові втрати противника станом на 11 липня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.07.25 орієнтовно склали: особового складу – близько 1031620 (+1040) осіб; танків – 11013 (+2) од; бойових броньованих машин…
08:45