Гарячі +37: на Черкащнині утримається спека

Липень перейняв гарячу естафету від червня та розпочався спекотними 32-34°. Середньодобова температура вище клімату на 5-6°. Завтра  синоптична ситуація на Черкащині істотно не зміниться, але стане ще спекотніше. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Завтра вдень прогнозують сильну спеку 35-37°. Таких температур в області не було у нашому регіоні понад 80 років.

Крім того, нас чекають тропічні ночі – в темний час доби температура повітря не опускатиметься нижче 20º. Такі погодні умови сприяють утриманню напруженої пожежонебезпечної ситуації в лісах та на полях області.

Причина погодної аномалії – блокуючий антициклон, що поширився до середніх висот у тропосфері. Ця синоптична ситуація зумовить продовження аномально спекотної погоди щонайменше 2 тижні.

У четвер, 4 липня через слабку фронтальну систему із заходу, атмосфера стане нестійкою, можуть прошуміти короткочасні грозові дощі. Температура вночі 20-24°, вдень 30-34°.