Фонд United24 дозволить консолідувати фінанси на відбудову України

Денис Шмигаль наголосив, що зброя, санкції, фінансова підтримка та європейська перспектива є ключовими елементами майбутньої перемоги України.

«Фінансова підтримка України — це внесок у майбутню стабільність і безпеку європейського континенту та всього світу. Забезпечення макрофінансової стабільності — невід’ємний елемент для подальшої боротьби проти країни-терориста», — зазначив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр України відзначив вагому роль новоствореної онлайн-платформи Фонду відновлення, яка була започаткована за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

«План відновлення України та Фонд United24 — це комплекс інструментів, який дозволить консолідувати допомогу від фінансових організацій, від країн-партнерів та інших джерел. Створено всю необхідну інфраструктуру для збору коштів у напрямку відновлення та відбудови України», — зазначив Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль подякував Магдалені Андерссон за організацію Міжнародної донорської конференції високого рівня на підтримку України. За його словами, це надзвичайно важливий майданчик для координації зусиль в організації всебічної допомоги Україні.

Окрім цього, Прем’єр-міністри України та Швеції обговорили питання енергетичної безпеки й шляхи диверсифікації постачання ядерного палива, а також необхідність надання Україні сучасного військового озброєння.

Стрічка новин