Фінансову допомогу від держави отримали понад 3 700 черкасців, які не працювали під час карантину

Другий місяць поспіль роботодавці Черкащини мають змогу скористатися фінансовою підтримкою від держави та отримати допомогу по частковому безробіттю.

Станом на 5 червня понад 3,7 тис. працівників, які вимушено не працювали під час карантину, отримали допомогу. Наразі роботодавцям перерахували  6,9 млн грн для надання допомоги своїм працівникам.

Пакети документів на розгляд до Черкаського обласного центру зайнятості надали підприємці з усіх районів області. Із 550 наданих заявок від роботодавців по 528 ухвалили позитивні рішення щодо отримання допомоги з часткового безробіття.

Водночас в області продовжується прийом документів від роботодавців малого і середнього бізнесу. Роботодавці активно користуються фінансовою підтримкою держави для своїх працівників, а служба зайнятості сприяє в цьому. Тому що головне завдання служби – бути надійним партнером на ринку праці та сучасною сервісною установою, яка готова прийти на допомогу кожному, хто цього потребує.

Довідково: Відповіді на актуальні питання та покрокову інструкцію про отримання допомоги з часткового безробіття можна отримати на сайті Черкаського обласного центру зайнятості за посиланням https://chk.dcz.gov.ua/node/6933 або за телефоном 63-95-34 (відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості).

За інформацією ОЦЗ