Дякую кожному, хто економить електроенергію, – Ігор Табурець до підприємців Черкащини

Енергосистема нашої країни й надалі потребує допомоги кожного з нас. Втім максимально економно споживати електроенергію необхідно й надалі: удома і на роботі. До цього закликав виробників області, особливо – енергоємних, начальник ОВА Ігор Табурець під час зустрічі.

Нині на Черкащині діють понад 30 енергоємних підприємств. Їм рекомендують переглянути режим роботи та виробничі процеси задля енергозаощадження.

– Маємо приклади підприємств, які вже перейшли на роботу вночі, – відзначив очільник Черкащини. – Усе це – вимушені, але життєво необхідні заходи.

Між тим, погодинні відключення електроенергії наразі тривають на Черкащині щоденно.

– Ми відкорегували графіки, щоб зі струмом були об’єкти критичної інфраструктури, а також заклади соціальної сфери та підприємства, що забезпечують життєдіяльність області, – пояснив Ігор Табурець.

З оновленими графіками ознайомлюйтеся тут: https://bit.ly/3zDcp4s.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: