Дощі послабляться, похолодання посилиться, – синоптик

Після попереднього періоду літньої та сухої погоди з другої половини квітня весна демонструє майже осінній холод та дощі. За 3,5 доби вже випало 50-70% місячної норми опадів. Найближчим часом дощі послабляться, а похолодання посилиться.
За прогнозом синоптиків південний циклон завтра залишить Черкащину.  Грозові дощі вдень майже припиняться. На більшій частині області температурний фон не перевищить 7-9º тепла.

Дощова погода знизила пожежну напругу в лісах області, повідомляє Черкаський обласний центр з гідрометеорології. Станом на 15:00 годину 17 квітня, у Умані, Звенигородці та Смілі – висока (4 клас) пожежна небезпека, у Чигирині та Золотоноші – середня (3 клас), на решті території відсутня (1 клас).