Дорожні ремонти: На Звенигородщині завершують ремонтувати дорогу Шпола-Іскрене-Ватутіне

На Звенигородщині завершуються ремонтні роботи автомобільної дороги  О242018 Шпола-Іскрене-Ватутіне (км 15+200 – км 25+900).  Це дорога від переїзду (м.Ватутіне) через Юрківку і Стецівку до межі між Звенигородським та Шполянським районами. Про це інформує Звенигородська районна державна адміністрація.

Уже проведено ямковий ремонт по всій протяжності автошляху. Наразі має розпочатися ліквідація тріщин і розломів дорожнього покриття повітряно-струменевим методом.

Днями голова районної державної адміністрації Владислав Гончаревський проінспектував якість проведених робіт. За словами очільника району на сьогодні підрядники продовжують активно ремонтувати автомобільні дороги загального користування місцевого значення.