«Допомога поруч»: на онлайн-платформі інформують про вразливі верстви населення

Міністерство соціальної політики запровадило інформаційну онлайн-платформу  «Допомога поруч»  для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину. Соціальний проект покликаний залучити благодійні, громадські організації, бізнес, волонтерів для надання допомоги людям, які її потребують, та забезпечити координацію дій його учасників.

Ця інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку про того, кому потрібна допомога. І всі небайдужі: бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, і Уряд, і місцева влада, всі разом будемо допомагати людям.

Користувачами зазначеного сервісу визначено структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрацій, Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій.

Громадяни зможуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які працюватимуть при місцевих органах влади, та залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів. Щодня на онлайн-платформі «Допомога поруч» розміщується інформація про потребу в допомозі та звіт про її надання.