До бюджету Черкащини надійшло 18,1 млн гривень завдяки позовній роботі податкової служби

Протягом 7 місяців 2022 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1148 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 1,8 млрд гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 18,1 млн гривень.

Загальну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи:

• за позовами платників податків до органів ДПС області – 860 справ на суму 978 млн грн;
  • за позовами органів ДПС області – 288 справи на загальну суму 837 млн. гривень.

Протягом січня-липня поточного року розглянуто 238 справ на суму 134 млн грн, та вирішено: на користь органів ДПС – 188 справ на суму 126 млн грн, на користь платників – 50 справ на суму 8 млн гривень.