Для Золотоніського індустріального парку обирають керуючу компанію

Золотоніська міська рада ухвалила рішення про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Золотоноша». Про це інформують у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Індустріальний парк «Золотоноша» включений до Реєстру індустріальних (промислових) парків України під № 20. Його загальна площа становить 39,93 га. Територія вільна від забудови. Строк використання земельної ділянки у його межах становить 26 років.

Основні умови проведення конкурсу:

1. Участь в підведенні інженерних мереж до території індустріального парку та проведення додаткових інженерно-земельних робіт щодо вирівнювання його території.
  2. Облаштування території Індустріального парку „Золотоноша.
  3. Виконання концепції розвитку Індустріального парку „Золотоношав місті Золотоноша.
  4. Забезпечення будівництва повного комплексу споруд для ефективного функціонування виробництва учасників індустріального парку.
  5. Обов’язкова реєстрація учасників індустріального парку – юридичних осіб в місті Золотоноша.
  6. Використання земельних ділянок у межах індустріального парку повинно відбуватись у відповідності до санітарно-епідеміологічних та екологічних вимог.
  7. Надання земельної ділянки в оренду на термін дії договору з правом передачі в суборенду відповідно до чинного законодавства.
  8. Забезпечення постійного функціонування індустріального парку „Золотоноша”.

Додаткову інформацію щодо конкурсу з вибору керуючої компанії «Індустріальний парк  «Золотоноша» можна отримати у відділі прогнозування та розвитку громади виконавчого комітету Золотоніської міської ради за адресою: 19702, Черкаська область, місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, каб. 10,11 електронна пошта відділу прогнозування та розвитку громади: zolo_economic@ukr.net або за тел. (04737)  23850.

Деталі тут.