Для України розробили план оперативної відбудови соціальної інфраструктури

За дорученням Президента України Володимира Зеленського та керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, Офіс Президента розробив Fast Recovery – план оперативної відбудови соціальної інфраструктури України. Його презентував Уряд на конференції в Лугано.

Fast Recovery – проєкт відновлення критично важливої пошкодженої інфраструктури. Це те, що потрібно робити негайно. Загальний бюджет Fast recovery становить – майже $17,4 млрд.

Вже зараз на деокупованих територіях необхідно відновити майже 40 000 об’єктів. Серед них необхідно відновити майже 400 шкіл, близько 300 садочків, 300 лікарень, а також об’єкти ЖКГ (водопостачання, газопостачання, теплопостачання та електропостачання). Усі інші об’єкти – це житлова інфраструктура. Переважно це багатоповерхівки та приватні будинки, щоб люди могли повернути своє житло.

– Паралельно з цим ми працюємо над довгостроковим проєктом відновлення та трансформації нашої держави, – зазначив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. – Нині поверхова оцінка збитків нашої країни від російських ударів вже перевищує $700 млрд.

Стрічка новин