Діалог бізнесу і влади: як підприємствам працювати в умовах війни

Про підтримку бізнесу в умовах війни, порядок дій у разі пошкодження майна, а також про запуск проєкту з відновлення обладнання йшлося під час 25-ої зустрічі в межах регіональної платформи „Діалог влади та бізнесу“. Про це повідомляють у департаменті регіонального розвитку Черкаської ОВА.

– Черкащина теж має наслідки через  збройну агресію російської федерації проти України, – зауважив заступник начальника Черкаської ОВА Олександр Турченяк. – Зокрема, постраждали також виробничі об’єкти. 

На онлайн-зустрічі підприємцям пояснили, які мають бути дії у разі пошкодження майна, як фіксувати збитки та оформлювати заявки на компенсацію. Нагадали також про ключові документи, з якими варто ознайомитися:

Учасникам розповіли про експериментальний проєкт Міністерства економіки щодо відновлення критично важливого обладнання для промислових підприємств, які постраждали внаслідок бойових дій. Це обладнання надаватиметься як гуманітарна допомога.

– Для реалізації проєкту в області створена комісія з обстеження знищеного або пошкодженого критично важливого промислового обладнання, – зауважив директор департаменту регіонального розвитку ОВА Роман Карманнік. – Вона розглядає пакети документів від підприємств і проводить обстеження на місці, після чого складають відповідний акт. Нині в ОВА вже розглядають першу заяву на участь у проєкті.

Ознайомитися з відповідною Постановою КМУ від 05.07.2024 №924 можна за покликанням.

Нагадаємо, при Черкаській ОВА діє платформа “Діалог влади та бізнесу”. В її межах щотижня відбуваються онлайн- і офлайн-зустрічі з підприємцями області. 

 

Стрічка новин