Десять кращих у ЗНО на Черкащині отримуватимуть президентську стипендію

Топ-10 найкращих учнів кожної області за результатами ЗНО визначатимуть щороку в Україні. Вони отримуватимуть президентську стипендію у 10 тисяч гривень щомісяця за умови, що дитина обирає та навчається в українському виші. Загалом визначатимуть 250 кращих учнів з усіх областей, які показали найвищі результати ЗНО.

Також, згідно з указом Глави держави, передбачено премії для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад у вигляді разової виплати у розмірі 20 тис. грн кожному та переможцям міжнародних олімпіад – по 100 тис. грн.

Крім того, за його словами, щороку виділятимуться президентські гранти для здобуття вищої освіти за кордоном – у вишах США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Канади, Японії, Китаю, Південної Кореї тощо.

«Обов’язкова умова: після здобуття диплома – повернення в Україну та робота на державній службі протягом трьох років», – повідомив Президент. – Ми боремося за нашу талановиту молодь, за те, щоб у майбутньому вони працювали на благо України, і будемо підтримувати їх, як тільки можемо».