Держприкордонслужба інформує про обстановку на західному кордоні

За добу 31 березня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 61 тисяча осіб та понад 14 тисяч транспортних засобів. Стан пасажиропотоку на західній ділянці кордону залишається стабільним.

З України минулої доби вибули майже 37 тисяч осіб. Понад 22 тисячі з них для перетину кордону обрали українсько-польську ділянку. Нагадуємо, що до ЄС можна також потрапити через пункти пропуску на межі з Угорщиною, Словаччиною, Румунією. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги пішоходів і транспортних засобів.

До України за минулу добу прибули понад 24 тисячі осіб, майже 21 тисяча з них – українці. Загалом, з початку відкритої збройної агресії, на в’їзд до України кордон перетнули близько 537 тисяч наших співвітчизників.

Усі пункти пропуску на західному кордоні (за винятком ППр «Дзвінкове» та «Косино» – https://cutt.ly/lDFz5q6) працюють у цілодобовому режимі. Крім оформлення людей і транспорту, за минулу добу на західних кордонах було оформлено майже 570 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

Рекомендується відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (на Буковині) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

Стрічка новин