Державна комісія з ТЕБ та НС вирішила залишити Черкаську область в «помаранчевій» зоні

На сьогоднішньому засіданні державної комісії з ТЕБ та НС вирішили посилити протиепідемічні заходи на території Черкаської області, але залишити її у «помаранчевій» зоні.

Завтра обласна комісія винесе рішення про перелік протиепідемічних заходів.

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко розповів, що на сьогодні кількість обстежень методом ПЛР збільшилася на півтори тисячі.

«На минулому тижні вдалося стабілізувати коефіцієнт виявлених випадків інфікування COVID-19, який не перевищував 20%. Але все одно бачимо зростання кількості захворювання. На сьогодні завантаженість ліжок 50 %, по місту ситуація трішки складніша – 68%. Але місто ми компенсуємо за рахунок Черкаського району або Черкаської обласної лікарні», – каже Олександр Скічко.

На сьогодні в області розгорнуто 3100 ліжкомісць. За тиждень в області збільшили їх кількість на 30 ліжок. Додатково у планах розгорнути за необхідності ще 258. Однак є проблеми з персоналом. Тому 258 додаткових ліжок це максимум.

Рівень забезпечення киснем – 94%.

«Ситуація достатньо складна, тому що відбувається постійне зростання, однак контрольована», – говорить очільник області.