Денис Шмигаль: Євроінтеграційна робота не припиняється ні на день

До кінця 2024 року Україна планує повністю бути готовою вступити в Європейський Союз. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Підтримка наших міжнародних союзників проявилася не лише в наданні зброї та прямому фінансуванні бюджету. Україна отримала потужний політичний сигнал щодо перспективи вступу в Європейський Союз. Статус кандидата на членство в ЄС — це дійсно епохальне рішення», — відзначив Денис Шмигаль.

Як зауважив Прем’єр-міністр, попередня багатомісячна підготовка дозволила Україні швидко інтегруватися в енергетичний простір ЄС та приєднатися до європейської енергомережі.

«За неповні два місяці держава заробила 2 млрд грн від експорту електроенергії в Європу. І це лише початок. Потенціал — 70 млрд грн на рік і більше», — підкреслив Глава Уряду.

Денис Шмигаль додав, що євроінтеграційна робота не припиняється ні на день. Так, з червня Україні вдалося добитися скасування з боку ЄС усіх мит і квот на український експорт. З липня запрацював «транспортний безвіз», а до кінця року Україна розраховує запровадити «митний безвіз», після чого працюватиме над промисловим і цифровим.

 

Стрічка новин