«День, коли ми вкотре утверджуємо, за кого і за що боремось», – Ігор Табурець

Ворог краде щасливе дитинство маленьких українців. Саме в День захисту дітей ми вкотре утверджуємо, за кого боремося і за що боремось. На цьому наголосив очільник області Ігор Табурець. Сьогодні він побував в гостях у вихованців Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім» та навчально-реабілітаційного центру «Країна добра».

На Черкащині всебічно підтримують та піклуються про діток, які потребують особливої уваги і підтримки. Нині в області проживають понад 2 тисячі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

– Наші діти не мали пізнати війну, – зауважив начальник ОВА. – Вони заслуговують на інше. І ми виборюємо для них інше. Життя без вибухів і тривог. Майбутнє в мирній Україні. І так буде! Вірю в це! Знаю, що наші захисники роблять усе для цього. «Теплий дім», «Країна добра», кожен заклад, кожен колектив наставників – ви робите надзвичайні речі! Сьогодні дітки у своїх виступах мріяли про мир. Він неодмінно буде! Після нашої Перемоги!

Принагідно очільник області Ігор Табурець за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу захисту прав дітей та особливі заслуги перед Черкащиною вручив директору КЗ «Теплий дім» Мирославі Бондар почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації і обласної ради та нагрудний знак.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: