День другий: Фестиваль нескореної Naції «Холодний Яр» триває у Суботові

Фестиваль нескореної Naції «Холодний Яр» у розпалі. Сьогодні – його екватор. Нескорені зібралися цьогоріч у Суботові. Фестиваль відбувається за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

Розпочався фестиваль учора та завершиться завтра. Цього року захід проходить під гаслом “Новий вогонь. Продовження історії” Загалом до села завітало сьогодні 4 тисячі охочих.

Сьогодні на відвідувачів чекають нові та цікаві локації. На спортивній локації відбудеться турнір ММА та змагання з міні-футболу. Вперше пройде трейловий забіг RunЯр. За нагороди змагатимуться 150 учасників з з різних регіонів України. Учасники долатимуть дистанцію 11 кілометрів. А також пройде турнір зі стрільби.

На гутірковій галявині можна послухати Олександра Зумбуліді, «Як ефективно боротись з наркотиками у вашому місті», Наталію Чурікову, яка є старшою редакторкою Української служби «Радіо Свобода» в Празі, Юрія Сиротюка, директора центру «Українські студії стратегічних досліджень».

Також на фестиваль завітав відомий письменник та батько українського бестселера Василь Шкляр. А також Тарас Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови. Юрій Журавель, лідер гурту «От Вінта», художник, аніматор, актор і громадський діяч.

І завершиться гутіркова галявина дискусією «Хто такий справжній український націоналіст?». Учасники: Дмитро Корчинський, Олександр Сич, Володимир В’ятрович, Євген Карась, Дмитро Кухарчук, Ігор Гузь. Модератор — Дмитро Савченко.

На завершення дня відвідувачів потішать музичною частиною. Своєю творчістю вражали Ловець снів, Lost message, 69 кроків, Bud’more, Брати Станіслава, Пирятин, Юркеш, Козак Систем.