Цьогоріч передбачили з держбюджету на виплати субсидій 36,6 млрд грн, – Руслан Чикало

Програма житлових субсидій є головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг. Про систему оформлення допомоги поінформував на сьогоднішній нараді в ОДА Руслан Чикало, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА.

– На 1 січня цього року більше 200 тисяч домогосподарств Черкащини отримують відповідну соціальну допомогу. Зокрема понад 160 тисяч оформили субсидії та близько 60 тисяч громадян отримують пільги. Загалом цьогоріч на виплату субсидій передбачили з держбюджету українцям майже 36,6 млрд грн. Зокрема черкащанам виплатили за період грудня близько 350 млн грн субсидій та пільг, – зауважив Руслан Чикало.

Руслан Олександрович зауважив, що ті громадяни, які не в змозі оплатити послуги, можуть звертатися до органів соцзахисту за оформленням субсидій: «Це можна зробити нині й через портал «Дія». Загалом для оформлення необхідно подати лише 2 документи – заяву та декларацію».

Про оформлення субсидії: https://ck-oda.gov.ua/novyny-cherkaskoyi-oblasti/tretina-domogospodarstv-cherkashhini-otrimuyut-subsidiyi-video/

 

Систему призначень житлової субсидії постійно удосконалюють. Про нинішні спрощення

Стрічка новин