Цьогоріч аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 23 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області впродовж січня – вересня 2020 року провели 31 ревізію  та  6 державних фінансових аудитів. Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавстващо призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 56 млн грн.

Керівники місцевих органів владипідприємствустанов та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 51 управлінське рішення та використали 40 пропозиційнаданих за результатами державних фінансових аудитів.

Наразі правоохоронним органам передали матеріали 23 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочали 10 досудових розслідуваньПред’явлено 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 484 тис. грн.

До 7 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 76 протоколів про адміністративні правопорушення, 17 осіб притягнуто до  дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади.

Довідково:

В Управлінні діє телефон довіри 63-85-90

За інформацією Управління Північного офісу  Держаудитслужби в Черкаській області