Черкаські велосипедисти завершили сезон з перемогою

Чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті (всі вікові категорії) ІІІ, ІV ранг відбувся з 5 до 7 листопада у Кропивницькому. За медалі змагались 295 велосипедиста. Черкаську область представляло 23 спортсмени, які привезли низку медалей.

Приїхали спортсмени на змагання з Дніпра, Києва, Житомира, Донецька, Львова та Харкова. Загалом 25 команд.

Щодо черкащан, то першого змагального дня в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків Віталій Новаковський виборов срібну медаль чемпіонату України.

Ганна Позднякова серед молодших дівчат стала чемпіонкою України. А серед дівчат Каріна Левченко здобула бронзову нагороду.

Другого дня спортсмени змагались у естафетній гонці. Чоловіча збірна Черкаської області у складі: Віталій Новаковський, Костянтин Рибарук, Ростислав Царан та Андрій Підкуйко після першого етапу йшли лідерами змагань, але зазнали технічних проблем із велосипедом та опустились на 6 сходинку. Під кінець вони зуміли наздогнати суперників та вибороти бронзові медалі чемпіонату України.

Серед юніорок Єлизавета-Софія Зубкова та Іванна Трипутень посіли третє місце. А Максим Стіна серед юніорів виборов золото.

Серед юнаків Данило Козоріз та Ярослав Кліменок стали чемпіонами.

Богдан Ліщенко, В’ячеслав Коноплянко та Дмитро Капітан серед молодших юнаків здобули срібні нагороди.

Команда молодших дівчат у складі: Ганна Позднякова, Каріна Ліщенко, Юлія Тичковська стали чемпіонками України.

За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

Стрічка новин