Черкаські спортсмени здобули нагороду всеукраїнського турніру зі стрільби з лука

Всеукраїнський турнір «Київські вогні» зі стрільби з лука відбувся в Києві з 29 жовтня по 1 листопада. Десять спортсменів відділення стрільби з лука представляли КДЮСШ № 2 ЧМР на цих змаганнях. Вони вибороли чотири нагороди. Про це інформує КДЮСШ № 2.

Данило Антоненко став переможцем серед чоловіків.
Іван Льоскін виборов перше місце серед кадетів 2005-2007 років народження.
Марія Коваленко виборола срібну нагороду серед кадеток 2005-2007 років народження.
Віктор Мяленко здобув друге місце серед кадетів 2008 року народження та молодших.

У змаганнях взяли участь спортсмени Чернівецької, Чернігівської, Черкаської, Харківської, Рівненської, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької областей та міста Києва. За медалі спортсмени боролися в особистій першості у трьох вікових категоріях.