Черкаські спортсмени серед кращих в Україні

Чемпіонат України серед юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування відбувся з 7 до 10 травня у Чернівцях. Черкаську область представляли 15 спортсменів. Наші атлети здобули переможні місця, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. За підсумками змагань збірна Черкаської області посіла третє загальнокомандне місце.

На середній дистанції бронзові нагороди вибороли: Аліна Миронюк, Максим Березняк та Максим Сухенко. Естафета Ч12 у складі: Єгора Зозулі, Максима Сухенко та Іванни Панченко була на другій сходинці п’єдесталу.

На довгій дистанції спортсменам області також вдалось вибороти медалі. Анастасія Хворостян, Анастасія Кордонська, Аліна Миронюк та Данило Погребець посіли 3 місця у своїх вікових категоріях. А Єгор Зозуля – виборов друге 2 місце.

У спринті Ж12 Іванна Панченко стала чемпіонкою України. Срібло у Анастасії Хворостян серед дівчат Ж16.