Черкаські лісівники сприяють озелененню черкаських шкіл

Лісівники Черкаського лісгоспу продовжують підтримувати добрі ініціативи щодо озеленення навчальних закладів.

Так, днями черкаські лісівники надали саджанці 55-ти ялин, які були висаджені разом із  керівництвом, вчителями, учнями шкіл міста Черкаси, організаторкою Наталією Щербініною в межах загальноукраїнської акції Greening of the planet Cherkasy «Алеї пам`яті захисників і захисниць».

Зокрема, до заходу долучились Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, Черкаська загальноосвітня школа №10, Черкаська гімназія №31, навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей спортивного профілю №34», Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 ім. Ю. Іллєнка, Черкаська спеціалізована школа №13, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24, Черкаський фізико-математичний ліцей, Черкаська спеціалізована школа №27  I-III ступенів ім. М. Путейка.

Крім того, Черкаський держлісгосп надав Черкаській загальноосвітній школі №19 для озеленення території 20 саджанців клена гостролистого, 20 саджанців дуба та 5 – горіха чорного. Про це повідомив головний лісничий Черкаського лісгоспу Олександр Сидоренко.

До слова, наразі в області триває осіння лісокультурна кампанія в межах програми «Зелена країна». А кожне дерево, що висаджується лісівниками, громадськістю, освітянами – з подякою нашим захисникам, з вірою на краще майбутнє та перемогу!

За інформацією Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарства