Черкаські легкоатлети вибороли нагороди чемпіонату України

У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Упродовж трьох днів 18–20 червня кращі легкоатлети країни виборювали нагороди змагань. Черкаські легкоатлети здобули чотири призові місця.

Денис Нечипоренко став срібним призером чемпіонату України з бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 50,77 секунди. Денис є вихованцем Черкаської школи вищої спортивної майстерності, представляє спортивне товариство «Динамо». Його тренують Леонід Нечипоренко та Олена Нечипоренко.

Тетяна Безшийко здобула бронзову нагороду з бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 58,91 секунди. Тетяна є вихованкою Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, представляє спортивне товариство «Динамо». Її тренери: В. Масляков та О. Малюк.

Ростислав Голубович став бронзовим призером з бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 52,98 секунди. Ростислав є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, представляє спортивне товариство «Динамо». Підготували спортсмена О. Старовойтов, Л. Сіренко, І. Василенко.

Світлана Марусенко виборола ІІІ місце у штовханні ядра (4 кг) з результатом 14 метрів 66 сантиметрів. Світлана представляє Черкаську школу вищої спортивної майстерності та спортивне товариство «Динамо», навчається в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. Її тренери: О. Іваненко та С. Лисенко.

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Стрічка новин