Черкаські аудитори у січні забезпечили відшкодування 2,2 млн грн втрат

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області у січні провели 5 ревізій. Завдяки перевіркам виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, 19,6 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 5 управлінських рішень та використали 5 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 1 контрольного заходу та розпочато 2 досудові розслідування. До 1 об’єкта контролю, де виявлені порушення, зупинили операції з бюджетними коштами.

За допущені порушення склали 11 протоколів про адміністративні правопорушення, 2 особи притягнули до дисциплінарної та матеріальної відповідальності. Випадків притягнення працівників Управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства в звітному періоді немає.

В Управлінні діє телефон довіри 63-85-90.

За інформацією Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області