Черкасиобленерго: введено графіки обмеження електроенергії

Графіки обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ) та графіки обмеження потужності (ГОП) введено в Україні відповідно розпорядження НЕК «Укренерго» та за дорученням Офісу Президента України. Зокрема з 20 жовтня до 21 жовтня (включно) з 7:00 до 22:00 у Черкаській області введено графіки обмеження споживання електроенергії (ГОЕ).

Також 20.10.2022 р. з 8:50 введено графік обмеження потужності у повному обсязі. У разі неефективності застосування ГОЕ і ГОП можуть бути застосовані графіки аварійних відключень (ГАВ).

Зважаючи на введення відповідних графіків обмеження, звертаємося до усіх громадян Черкащини обмежити використання електричних приладів та прибудинкового вуличного освітлення до особливого розпорядження. Підприємцям Черкащини забороняється використання підсвічування рекламних вивісок, банерів, біл-бордів, моніторів тощо, оскільки це додаткове навантаження на мережі.

Також наполегливо рекомендуємо підприємцям внести зміни у графіки роботи таким чином, щоб вони не припадали на такий період часу: з 7:30 до 10:00 та з 17:00 до 21:00.

Зверніть увагу на роботу енергоємних приладів. Зокрема мінімізуйте використання енергоємних електроприладів (електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильовки, пральні і сушильні машини, електричні духові шафи, посудомийні машини, кондиціонери, пилососи, електрочайники, кавоварки, праски тощо) упродовж доби. При використанні енергоємного електроприладу вимикайте усі інші електроприлади. Також максимально обмежте використання електроприладів у години пік: з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Інформацію про планові, позапланові, аварійні відключення та застосування ГАВ можна дізнатися за допомогою паблік акаунту Viber, чат-боту Telegram і особистого кабінету споживача (детальніше за посиланням).

Якщо Ви не маєте можливості скористатися одним із цих сервісів телефонуйте до кол-центру 24/7 Товариства за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328 та дізнайтеся про перерву в електроживленні та тип відключення саме за Вашою адресою, назвавши свій особовий рахунок, адресу та ПІБ споживача на якого зареєстрований договір.