Черкаси стануть центром змагань з триатлону

Черкаси вже традиційно влітку зберуть атлетів зі всієї України для проведення змагань з триатлону. 24-25 липня відбудеться низка чемпіонатів.

У перший день – чемпіонат України з триатлону серед кадетів 2005-2006 р.н., юнаків 2003-2004 р.н., чемпіонат України з триатлону (акватлону) серед юніорів 2001-2002 р.н., Всеукраїнські змагання з триатлону (акватлону) «Дитяча триатлонна ліга».

Другого дня – чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст (юніори, юнаки, кадети), Відкритий чемпіонат міста з триатлону (акватлону) в естафетах-мікст, Всеукраїнські змагання з триатлону (акватлону) в естафетах-мікст «Дитяча триатлонна ліга».

Організатори очікують орієнтовно на 200-300 учасників з різних куточків України. Вони долатимуть визначені їхній віковій категорії дистанції з плавання, здійснюватимуть велозаїзди та пробіги. Зокрема на учасників залежно від чемпіонату чекають 300, 500 та 1000 метрів запливу, 8 та 12 кілометрів велогонки, 2, 3 та 5 кілометрів забігу.

Ці змагання – основні відбіркові старти, за результатами яких формуватимуть збірні команди України. Співорганізатором змагань виступає відділення НОК України в Черкаській області.

Повболівати за спортсменів можна буде в суботу та неділю з 8-ї до 14-ї години в районі Долини троянд.

За інформацією НОК у Черкаській області