Черкащина жнивує: очільник області розповів про перші результати

На Черкащині тривають жнива. Аграрії вже зібрали зернові та зернобобові культури на площі в понад 11,2 тис. га. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

Як він зазначив, наразі валовий збір становить 60,5 тис. тонн із середньою урожайністю 54 ц/га. Торік на цю дату було менше.

Агрономи натхненні першими результатами, – зауважив Ігор Табурець. – Скоро фінішують із збором озимого ячменю. Уже обмолотили понад 76% площ. Збір гороху, озимої пшениці та озимого ріпаку саме у процесі.

Із перебігом жнивної кампанії на СТОВ «Дружба» начальник ОВА ознайомився, будучи в Черкаському районі.

– Досвід, традиції, технології – усе задіяно задля кращого врожаю, – зауважив Ігор Табурець. – Наша мета в масштабах області – не лише вирощувати, а якомога більше переробляти. Щоб бути ще більш конкурентними та стійкішими. На цьому акцентуємось.

Принагідно очільник області подякував усім аграріям Черкащини за роботу.

Наші аграрії лишаються на варті продовольчої безпеки області та всієї країни, – наголосив він. – Усупереч усім випробуванням часу.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: