Черкащина вже отримала 97,6% підручників для 3-го класу

Триває доставка навчальних посібників у регіони. Середній рівень доставки підручників для учнів 3-х класів до обласних баз по всій країні станом на 11 серпня складає 88%. На Черкащині цей показник – 97.6%.

Цього року за державний кошт надрукували 84 назви оригінальних підручників для 3-х класів Нової української школи. За словами директора Інституту модернізації змісту освіти Євгена Баженкова, підручники надруковані в обсязі 120% від поданих обласними управліннями потреб, 20% ‒ це резерв, який може бути використаний за умови зміни контингенту учнів.

На сайті Інституту модернізації змісту освіти працює гаряча лінія та постійно оновлюється інформація щодо стану доставки підручників до обласних баз.

Цього року також за державний кошт надруковані підручники для учнів 7-х класів: 47 оригінальних підручників та 18 перекладених мовами національних меншин. Загальний наклад становить 2 млн 611 тис 694 примірників.

На наступний навчальний рік планується друк підручників для 4 та 8 класів. Конкурс вже розпочався, він триватиме до 2 березня 2021 року.

Стрічка новин