Черкащанин виборов «золото» на міжнародному чемпіонаті з фехтування

П’ять золотих, три срібні та п’ять бронзових медалей здобула збірна України на регіональному чемпіонаті з фехтування Міжнародної ради військового спорту (CISM).

Змагання відбулися 18-21 вересня у польському місті Джонкув під гаслом «Дружба через спорт» (Friendship throught Sport).

До складу збірної України  увійшов і черкащанин Богдан Платонов – вихованець Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту міжнародного класу.

Черкащанин виборов перемогу з фехтування на шаблі та став чемпіоном.

«Велика подяка тренерам за підготовку спортсмена. Богдан, ми знали, що ти найкращий, а тепер про це знає увесь світ! Ти – наша гордість! Ми пишаємося тобою!» – зазначає президент Федерації фехтування Черкаської області, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Людмила Шкалікова.

За інформацією НОК України в Черкаській області