Черкащани сплатили 58,2 млн грн екологічного податку

Протягом десяти місяців 2020 року до бюджетів всіх рівнів платники Черкаської області сплатили 58,2 млн грн екологічного податку. За інформацією в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяни Харьковської  до державного бюджету сплатили 36,1 млн  грн, до місцевих бюджетів – 22,1 млн гривень.

Із загальної суми  надходжень найбільше перерахували до бюджетів суб’єкти господарювання міста Черкаси – 34,4 млн  грн,  Черкаського району – 4,4 млн  грн,  Канівського району  – 2,6  млн  грн, міста Сміли – 2,0 млн  гривень.

Усього на території регіону зареєстровано 1907 платників екологічного податку. Ці підприємства і установи на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об’єкти або здійснюють розміщення відходів.