Черкащина відзначає День Гідності та Свободи

_DSC0414Урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку «Борцям за волю України» та молебнем розпочався у Черкасах День Гідності та Свободи. Вшанували загиблих українських героїв обласні та міські владці.

Заступник очільника області Костянтин Омаргалієв відзначив, що сьогодні черкащани шанують своїх героїв, які віддали життя за волю та суверенність нашої держави. Завдання ж сучасників довести, що вони гідні виборених з боєм свобод.

_DSC0381 _DSC0389 _DSC0398– День Гідності та Свободи – це ще одне нагадування кожному з нас – розслаблятися зарано, – зауважив Костянтин Омаргалієв. – Перед нами ще стоїть чимало викликів, які нам спільно треба подолати. Адже від роботи кожного з нас на своєму місці залежить майбутнє нашої держави. За яку боролися на Помаранчевій революції, жертвували життям під час Революції Гідності та й зараз віддають його, боронячи Україну на Сході. У єдності – наша сила!

_DSC0379 _DSC0411 _DSC0406Нагадаємо, згідно з Указом Президента України 21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи. Свято встановлене на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.

_DSC0419 _DSC0422

Стрічка новин