Більше 30 одиниць спецтехніки прибирали дороги Черкащини цьогоріч

Понад 30 одиниць спецтехніки підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області працювало на автодорогах області. Використали більше 340 тонн протиожеледної суміші. Станом на ранок 15 грудня в області проїзд автотранспорту автомобільними дорогами державного значення забезпечено, заторів та обмежень руху автотранспорту немає, інформують в САД області.

На дорогах області ведуться роботи з ліквідації ожеледі та обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами, в тому числі – спусків, підйомів, мостів, тротуарів та автобусних зупинок. Особлива увага приділяється аварійно-небезпечним ділянкам автодоріг. Також проводилися роботи зі спуску води та прибирання повалених дерев із проїжджої частини автодоріг.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та підрядних дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою камер відеоспостереження.

У разі ускладнення руху на автодорогах державного значення на дорогах Черкаської області просимо звертатись диспетчера Служби автодоріг за номерами: 380472714534, 380678093117 ЦІЛОДОБОВО.