Автомобільні перегони на ЧеAutoFest. Роман Боднар привітав переможців Чемпіонату України з трекових гонок

Трекові перегони на баггі та легкових автомобілях, ралі та перегони на самокатах. У Черкасах три дні поспіль тривав ЧеAutoFest. Нагороджував переможців голова Черкаської ОДА Роман Боднар та перший заступник Дмитро Ляшов.

З 22 до 24 серпня в Черкасах на території аеропорту відбувся фестиваль автомобільного спорту. Спортсмени змагалися за трофей ФАУ з ралі на серійних авто, брали участь в Чемпіонаті України з трекових гонок. І вперше у Черкасах проводили національні змагання з автокросу. Організували фестиваль Автомобільний клуб «Черкаси» у партнерстві із Черкаською ОДА.

«80 автомобілів, на яких змагаються 150 учасників. Це фестиваль є тестом для майбутнього етапу Чемпіонату України. Якщо ми всі разом пройдемо його успішно, то найближчим часом зможемо проводити Чемпіонат з іще більшою кількістю учасників. Я хочу, щоб Черкащина гідно проводила подібні фестивалі, приймала гостей і славилася на всю Україну як центр автомобільного спорту і великих досягнень. Автоспорт це не тільки технічні досягнення, це командний вид спорту, витривалість і характер. Тому усім успіхів. Учасникам – перемоги, глядачам – позитивних емоцій», – каже голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Очільник області нагородив переможців другого етапу Чемпіонату України трекових гонок.

Третє місце на перегонах баггі зайняла Вероніка Брицька з Чернівців. Друге місце – Тетяна Яроменко з Черкас. Переможцем став Андрій Лакуста з Чернівців.

У перегонах на легкових автомобілях третє місце зайняв Андрій Сабужа зі Львова. Друге місце отримав Олег Мироненко з Черкас. Переможцем став Андрій Яроменко.

Андрій Яроменко вперше став чемпіоном з трекових перегонів. Його результат – 90,8 секунди. Роман Боднар вручив також пам’ятну нагороду та посвідчення майстра  спорту України.